Czy Władimir Putin przygotowuje się do wojny z kosmitami?

Czy Władimir Putin przygotowuje się do wojny z kosmitami?

Wszystko wskazuje na to, że w każdej chwili może rozpocząć się wojna międzygalaktyczna (o ile jeszcze się nie rozpoczęła), co zostało jasno powiedziane w połowie ubiegłego roku, prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił ciężki międzykontynentalny pocisk rakietowy o nazwie Sarmat, którym dysponuje armia rosyjska. Zgodnie z jego wypowiedziami jest to broń o dosłownie nieograniczonym zasięgu, poza zaprezentowaniem swojej mocy w broni laserowej, co pokazuje, że jego kraj jest przygotowany do wojny poza granicami lądu. Wojna międzygalaktyczna.

Czy Władimir Putin przygotowuje się do międzygalaktycznej wojny z kosmitami?
Prezydent Rosji, Władimir Putin, już wcześniej ostrzegał Stany Zjednoczone przed nową wojną, która może mieć miejsce poza naszą planetą i dlatego dał do zrozumienia swoją bezprecedensową potęgę nuklearną, która może osiągnąć każdy wskazany dystans.

Według słów rosyjskiego przywódcy, nikt nie słuchał ich przed przedstawieniem nowego uzbrojenia. Nadszedł czas, by ich wysłuchać. Zostało to powiedziane w orędziu państwowym przed obiema izbami parlamentu.

Władimir Putin pokazuje światu swoją broń.
W wywiadzie tym Putin wspominał najtrudniejsze momenty Zimnej Wojny, poświęcając prawie całą godzinę na oficjalną prezentację i świat swojego nowego uzbrojenia strategicznego, które obejmowało rakiety międzykontynentalne, rakiety hipersoniczne i broń laserową. Coś, czego nigdy wcześniej nie widziałem.

Oczywiście, niespodzianka była wielka dla ludności rosyjskiej, dziennikarzy i podmiotów politycznych, ponieważ wyjaśnienia przedstawione przez prezydenta zbiegły się z serią filmów wideo przedstawiających testy wykonane za pomocą pocisków i wiązek laserowych. Zwłaszcza gdy w jednym z filmów, na gigantycznym ekranie pojawiła się infografika, która ujawniła trajektorię jednej z rakiet, która przeleciała nad amerykańskim niebem, aż do momentu, gdy bez trudu dotarła na Pacyfik.

Krok naprzód w wojnie międzygalaktycznej, z ewentualną obcą siłą
“Żaden kraj na świecie nie ma czegoś takiego, więc jest to niezwykłe”, powiedział prezydent.

Putin wielokrotnie powtarzał, że jego armia nie zostanie pogrążona w wyścigu zbrojeń, dopóki nie wyczerpie wszystkich swoich zasobów, jak to miało miejsce w przypadku byłego Związku Radzieckiego, więc jest przygotowany na każdą ewentualność, nawet jeśli zagrożenie wojną pochodzi spoza naszej planety.

W ostatnich latach Kreml zainwestował ogromne sumy w doskonalenie swojego uzbrojenia wojskowego: rakiet międzykontynentalnych, atomowych łodzi podwodnych i lotnictwa strategicznego. Te ostatnie są najbardziej interesujące, ponieważ spekuluje się, że nowy rosyjski samolot będzie w stanie opuścić atmosferę i oprzeć się ekstremalnym temperaturom i ciśnieniu atmosfery.

Czy Stany Zjednoczone i Rosja wiedzą coś, czego reszta świata nie wie?
Wszystko zaczęło się, gdy prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump, ogłosił, że amerykański kraj utworzy armię kosmiczną, która będzie bronić Amerykanów przed atakami z kosmosu. Prezydent Rosji chciał pokazać, że Rosja jest znacznie bardziej zaawansowana niż Stany Zjednoczone, a więc posiada zdolność do prowadzenia działań wojennych zdolnych do atakowania nawet poza naszymi granicami lądowymi.

Pytanie, które wszyscy zadają, brzmi: dlaczego Stany Zjednoczone planują utworzenie armii kosmicznej i dlaczego uważają, że w przestrzeni kosmicznej istnieje zagrożenie? Co gorsza, dlaczego Rosja chce pokazać, że jest już dobrze rozwinięta w tej dziedzinie? Wszystko nadaje się do spekulacji i teorii, ale wszystko wskazuje na to, że jesteśmy bardzo blisko prawdy o tym, że pozaziemskie istoty są ujawniane światu.

573
Źródło artykułu
Translate »