Człowiek, który potwierdził istnienie pozaziemskich cywilizacji na Ziemi

Człowiek, który potwierdził istnienie pozaziemskich cywilizacji na Ziemi

Bob Lazar jest jednym z ojców ufologii i człowiekiem, który badał najwięcej o obcych cywilizacjach. Zgodnie z oświadczeniami Boba Lazara, został on zatrudniony przez wojsko amerykańskie do pracy nad technologią Obcych, którą rząd chciał wykorzystać. W jednym z wywiadów twierdził, że pracował nawet w Obszarze 51.

Bob Lazar, człowiek, który ujawnił światu istnienie pozaziemskich cywilizacji
Zgodnie z tym, co naukowiec stwierdził przez wiele lat, był on świadkiem przybycia do tego miejsca kilku pozaziemskich statków kosmicznych, które zdawały się doznawać pewnego rodzaju uszkodzeń. Kiedy analizował te dziwne statki, zauważył, że zostały one zaprojektowane tak, aby mogły być pilotowane przez ludzi bardzo małego wzrostu.

Bob Lazar potwierdza istnienie obcych cywilizacji na Ziemi

Bob Lazar confirma existencia de civilizaciones extraterrestres en la Tierra
Zgodnie z oczekiwaniami, powiedział to, co widział swojej rodzinie i bliskim przyjaciołom, a wojsko, jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, dowiedziało się o ujawnieniu tajnych informacji, więc natychmiast zwolnili naukowca.

Siły Powietrzne całkowicie odłączyły się od Lazara i wszelkie jego oświadczenia, zaprzeczając wszystkiemu, nawet temu, że dla nich pracował. Ale po pewnym czasie pojawiła się nowa tajna baza, Alamos National Laboratories w Nowym Meksyku, gdzie pracował również Lazar. Ale laboratorium płasko zaprzeczyło.

Ważne informacje o cywilizacjach pozaziemskich
W latach 90-tych, wszystkie wypowiedzi Lazara wzbudziły duże zainteresowanie mediów, więc wszystkie informacje ujawnione przez człowieka stały się ważnym materiałem badawczym dla osób i grup, które zaczęły badać wszystko, co związane ze sprawami UFO i o Obcych.

Dzięki Lazarowi, Obszar 51 ma sławę, która prześladuje go do dziś i całą tajemnicę, która go otacza. Prawda o tym tajemniczym obiekcie nie jest jeszcze w pełni znana, ale tajemnica i zapał amerykańskiego rządu do ukrywania informacji związanych z ufo została tylko dodana do tej tajemnicy.

Co oni ukrywają? Czego nie chcą, żebyśmy wiedzieli? Tym bardziej w dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej jest spotkań z istotami pozaziemskimi na całym świecie. Nie jest tajemnicą, że różne obce cywilizacje odwiedzały tę planetę, ale po co?

Zrodlo https://misterio.tv

574
Źródło artykułu
Translate »