Czy informacje są filtrowane? Cywilizacje pozaziemskie odwiedziły już Ziemię

Czy informacje są filtrowane? Cywilizacje pozaziemskie odwiedziły już Ziemię

NASA wciąż wysyła misje w kosmos i nawet jeśli temu zaprzecza, wszyscy wiemy, że jej głównym celem jest znalezienie inteligentnego życia. Jednak podczas gdy to się dzieje, jeden z badaczy twierdzi, że pozaziemskie cywilizacje przybyły już na Ziemię i to od dłuższego czasu. NASA jako organizacja nigdy tego nie stwierdziła, ale jeśli ich byli naukowcy i oni o tym wiedzą, to dlaczego nic nie mówią?

Były naukowiec, a teraz konspirator twierdzi, że obce cywilizacje już odwiedziły
Te niesamowite stwierdzenia zostały wypowiedziane krótko po tym, jak InSight z powodzeniem wylądował na Marsie, a Curiosity uchwycił tajemniczy obiekt świecący na powierzchni Marsa.

Informacja przecieka! Pozaziemskie cywilizacje już odwiedziły Ziemię

Teraz nowe badania przeprowadzone przez jednego z naukowców w Centrum Badawczym AMES NASA mówią, że inteligentne życie pozaziemskie może nie być zależne od kroków, które odnoszą się do życia w tradycyjny sposób, np. węgla.

W swoich wypowiedziach człowiek zakłada, że pozaziemska inteligencja, którą odnajdujemy, mogłaby zdecydować się na jej odnalezienie jako pierwsza, gdyby jeszcze tego nie zrobiła i mogłoby to być wynikiem działania organizmów niewęglowych, takich jak ludzie. Ale gdyby to była prawda, to na czym opiera się struktura istot pozaziemskich? Według naukowca, istnieje wiele możliwości.

Civilizaciones Extraterrestres Ya Visitaron La Tierra.
Jeśli tak, to długość życia ludzkości nie byłaby już ograniczeniem, mimo że mogliby oni wykonywać wielopokoleniowe misje lub używać zawieszonej animacji, a wielkość “odkrywcy” mogłaby być niezwykle mała, bardzo mała forma inteligentnego życia. W ten sposób naukowiec uważa również, że jest bardziej prawdopodobne, że te formy życia mogły rozwinąć technologię, która jest poza naszym rozumieniem, będąc w stanie dokonywać podróży międzygwiezdnych.

Jeśli weźmiemy pod uwagę te wszystkie teorie o nadrzędnych, zaawansowanych technologicznie inteligentnych formach życia, wiele z nich idealnie pasowałoby do hipotez, które powstawały przez lata, a które powinny były zostać zbadane znacznie poważniej.

Biorąc pod uwagę nasz własny rozwój technologii, który rozpoczął się około 10 000 lat temu i dopiero w ciągu ostatnich pięciuset lat udoskonalił metodologię naukową, można stwierdzić, że istnieje realny problem w przewidywaniu tego, co może się zdarzyć w ciągu tysiąca lat lub w ciągu następnego miliona lat.

906
Źródło artykułu
Translate »