Dokument CIA Czy kosmici mieli kontakt z żołnierzami?

Dokument CIA Czy kosmici mieli kontakt z żołnierzami?

Dokument CIA zaginiony przez Michaiła Gorbaczowa, który był prezydentem byłego ZSRR, ujawnia bitwę, jaką żołnierze rosyjscy stoczyli z istotami pozaziemskimi, dokument CIA opisuje przybycie latających spodków i konsekwencje, jakie żołnierze mieli, kiedy zaatakowali jedno z UFO

Dokument CIA potwierdza tajemnicze spotkanie z kosmitami?
Według odnalezionego dokumentu, a teraz w rękach Czytelni Elektronicznej FAOIA, “wszystko wydarzyło się w środku zimnej wojny, gdy grupa czerwonych i zielonych latających spodków przelatywała nad bazami wojskowymi znajdującymi się na Antarktydzie.

250-stronicowy plik uzyskany przez wywiad amerykański w 1991 roku opisuje jak jedna z jednostek wojskowych na Syberii zaatakowała jedno z UFO.

Przedstawienie wydarzenia w następujący sposób: “zgodnie z materiałami KGB nad jedną z jednostek wojskowych wykonujących rutynowe manewry szkoleniowe pokazano statek kosmiczny o kształcie zbliżonym do spodka lecącego dość nisko.

Nie znając przyczyn, osoba, która tam była, wystrzeliła pocisk typu ziemia-powietrze i uderzyła w U.F.O., strącając go, spadając na ziemię dość blisko miejsca, w którym się znajdował, a z okrętu wyszło pięć małych figur typu humanoidalnego z dużymi głowami i czarnymi oczami.

Dokument CIA Czy obcy mieli kontakt z żołnierzami?

Dokument ten opisuje, jak to była przerażająca zemsta “obcych z bronią o wybitnym stopniu zaawansowania”, po tym jak Obcy usunęli szczątki statku, do którego podeszli i wszyscy stopili się w jeden obiekt, który uformował się w postaci brzęczącej i syczącej kuli o znacznej energii.

Documento de la CIA ¿Extraterrestres tuvieron contacto con soldados?
Następnie został on przekształcony w obiekt o wystarczającej jasności w sekundach kule stały się większe i eksplodowały, zapalając bardzo jasne światło, żołnierze, którzy byli 23 w sumie, które były świadkami tego wydarzenia zostały przekształcone w rodzaj słupów jako materiał kamienny w jednej chwili.

Przeżyło tylko 2 żołnierzy, którzy byli w cieniu i nie byli narażeni na eksplozję jasnego światła

Co się stało potem z tym testem kosmitów?
Ten raport KGB dalej wyjaśnia, że szczątki UFO i żołnierzy zostały zabrane do tajnej placówki naukowej bardzo blisko Moskwy, raport ten stwierdza: “specjaliści uważają, że nieznane na Ziemi źródło energii natychmiast zmodyfikowało strukturę organizmów żywych żołnierzy, zamieniając je w element o składzie molekularnym podobnym do wapienia”.

Historie takie jak ta mogą wydawać się niewiarygodne, ale ten dokument jest prawdziwy i można go przeczytać na stronie internetowej CIA, jest jeszcze wiele innych tajemnic wojskowych i ich zbiegów z ONVIS, które powinny być sprawdzone z większą dokładnością.

zrodlo https://misterio.tv/

493
Źródło artykułu
Translate »