Max Spiers, ekspert od obcego życia, wyeliminowany za to, że wiedział więcej

Max Spiers, ekspert od obcego życia, wyeliminowany za to, że wiedział więcej

Nie jest tajemnicą, że sprawa UFO i Obcych jest traktowana ostrożnie i w wielu przypadkach poufnie z różnych powodów, unikając alarmowania ludności lub uniemożliwiając nam uzyskanie informacji, czy w naszej galaktyce naprawdę istnieje życie pozaziemskie, to dwa punkty, które najbardziej dbają o różne organizacje rządowe.

Ostatnio miał miejsce bardzo szczególny przypadek, w którym w tajemniczy sposób zmarł młody badacz Max Spiers, 39 lat, po wysłaniu dziwnej wiadomości do swojej matki.

Nie wiadomo, co było powodem jego śmierci, ani jakie interesy wiązały się ze śmiercią badacza, choć po jego śmierci pojawiło się wiele teorii, które naprawdę zagościły w świecie i w całej społeczności.

Jakie informacje o UFO miał Max Spiers?
Niewiele wiadomo na temat motywów morderstwa, a jeśli naprawdę było to morderstwo, to za pośrednictwem portali społecznościowych i różnych mediów ujawniono, że przed jego śmiercią wiadomo było, że szpiedzy kilkakrotnie wymiotowali, co wydawało się czarnym płynem.

Ale bez wątpienia najbardziej uderzające jest to, że w oświadczeniach po jego śmierci jego matka twierdziła, że jej syn powiedział jej kilka dni przed śmiercią, że jeśli coś złego mu się stanie, powinna wszcząć dochodzenie.

Max Spiers Un Experto En Ovnis Eliminado Por Saber Más De La Cuenta
Matka młodego mężczyzny twierdziła, że jej syn jest w doskonałym zdrowiu i dlatego nie potrafi wyjaśnić, dlaczego jej synowi przydarzyło się tak okropne zdarzenie.

Czego dowiedziałeś się o obcym życiu i UFO?
Przed jego śmiercią ujawniono, że ten młody człowiek dokonał bardzo ważnego wydarzenia na temat UFO i był gotowy do wystawienia tego, co znaleziono w Polsce, tylko niektórzy z jego kolegów mieli część informacji zebranych przez badacza, ale nikt nie wie, o co chodzi.

Niektóre poufne źródła podają, że Spiers odkrył coś, co rządy świata bardzo ostrożnie ukrywały, więc wydano rozkaz, aby wyeliminować to w sposób, który nie przyciągnąłby uwagi ludzi i postanowiono zatruć to po trochu.

Chociaż ta teoria nie została w pełni potwierdzona, ponieważ nikt nie chciał przeprowadzić dochodzenia poza tym.

Czy naprawdę został zabity, bo chciał ujawnić informacje o obserwacjach?

Kto tak uważnie ukrywa te informacje?

575
Źródło artykułu
Translate »