Czy ludzkość jest gotowa na spotkanie z pozaziemskimi cywilizacjami?

Czy ludzkość jest gotowa na spotkanie z pozaziemskimi cywilizacjami?

Prawdopodobnie jednym z najstarszych pytań jest to, jak zachowałaby się nasza cywilizacja, gdybyśmy mieli podejście do istot pozaziemskich i jakie byłyby ich oczekiwania wobec człowieka. Uważa się, że oryginalni obcy z kosmosu mają technologie, które są poza naszym rozumieniem.

Istoty te mają różne gatunki, niektóre z nich mają wyobrażenie, że znikamy ze wszechświata jako rasa, ale inne mają potencjał, aby wykorzystać swoją technologię w dobrych intencjach i prawdopodobnie początek nowego złotego wieku dla gatunku ludzkiego, bez nieszczęścia metod całkowicie zniszczonych rządów i przemysłu lub grup, które obecnie mają swoją dominację na świecie.

Czy są ludzie pozaziemscy, którzy chcą zakończyć ludzką cywilizację?
Możliwości technologiczne różnych obcych cywilizacji mogłyby zostać wykorzystane do ciemnych celów. Zniszczenie znanej nam planety, a nawet zniewolenie całej ludzkiej cywilizacji, byłoby jednym z marsjańskich planów.

Później, po połączeniu wszystkich doświadczeń historycznych dotyczących obserwacji i separacji Obcych, jak pokazuje przeszłość podróżnikom galaktyki i tajemniczych wydarzeń, naukowcy doszli do wniosku, że jesteśmy odwiedzani przez istoty należące do obrzeży naszej planety, istnieje możliwość, że istnieją różne rodzaje istot z innych planet, które mają na celu posiadanie krzyża z nami.

Możliwy powód dla którego te grupy odwiedzających krążyłyby wokół naszego systemu byłby związany z faktem, że nasze Słońce jest najbliższym celem w latach świetlnych, co motywuje podróżników wszechświata do podróżowania przez nasz układ słoneczny w celu przeładowania energii, podczas gdy różne cywilizacje Obcych, które mają ciemne zamiary, wchodzą na naszą planetę.

To właśnie z powodu tych badań naukowcy specjalizujący się w tematyce Obcych doszli do wniosku, że istnieją różne rodzaje obcych ras, które mają złe intencje dla naszej planety.

Główny gatunek obcy, który chce unicestwić rasę ludzką.
REPTILIANS: uważa się, że istoty te pochodzą z ziemi i mają długie źródło pozytywnych i mrocznych wpływów dla człowieka, jednym z ich głównych celów byłoby wykorzystanie nas jako zasobów.

THE HIGH GRAYS: Są to kosmici, którzy mają wiele wspólnego ze spotkaniami UFO i opowieściami o uprowadzeniach kosmitów. Jak widzimy w mediach, są wysokie i bezwłose, często blade w wyglądzie, i są jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie stworzeń.

zrodlo https://misterio.tv

440
Źródło artykułu
Translate »