Wykrywają tajemniczy obcy obiekt.

Wykrywają tajemniczy obcy obiekt.

Tajemniczy obiekt pozaziemski był widziany na stacji kosmicznej.
Astronomowie amatorzy twierdzą, że widzieli obiekt pozaziemski w transmisji na żywo. I oskarżają NASA o zaprzeczanie obecności istot pozaziemskich. To nie pierwszy raz, kiedy to robią, wiele razy to samo się dzieje. W tej chwili na zdjęciach NASA odcina sygnał, zgłaszając problem techniczny.

Z wielką kontrowersją, że to powoduje, że NASA została zmuszona do wydawania oświadczeń. Twierdzenie, że żaden astronauta nie ma dowodów na istnienie życia pozaziemskiego i że nie jest objęty żadną konspiracyjną lub tajną akcją.

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna (ISS) donosi, że te dziwne obiekty to kawałki lodu, meteoryty, śmieci kosmiczne.

Tajemniczy obiekt przechodzący w pobliżu stacji kosmicznej
Badacz UFO Scott C. Waring, załadował te obrazy 27 września tego roku. Wideo stało się wirusem na wszystkich portalach społecznościowych, a większość z tych, którzy widzieli te obrazy, zgodziła się z teoriami Waringa.

“UFO wyglądało jasno z powodu odbijającego się od niego i od stacji odbicia światła”. Kształt był trudny do odróżnienia, ale wydaje się być zakrzywionym trójkątem. Co może być ściśle tajnym TR-3B Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, albo ewolucją tego statku.”

Sceptycy mówią jednak, że są to albo błyski z obiektywu kamery, albo odbicia od obiektów wewnątrz stacji kosmicznej.

Od każdego z nas zależy, czy uwierzy, czy nie. Możemy szukać własnych dowodów lub widok z ISS HD Earth Viewing Experiment Space. Jeśli zauważymy obcy obiekt z błyskawicami, a następnie otrzymamy wiadomość, że “doświadczamy chwilowej utraty sygnału z Międzynarodową Stacją Kosmiczną”, być może będziemy mogli już wyciągnąć własne wnioski. Byłoby samolubne myśleć, że jesteśmy jedynymi w ogromnym Wszechświecie.

zrodlo https://misterio.tv

656
Źródło artykułu
Translate »