Czy Sonda Parker może mieć kontakt z kosmitami?

Czy Sonda Parker może mieć kontakt z kosmitami?

Parker Solar Probe jest misją kosmiczną NASA, która będzie badać skorupę korony Słońca, więc będzie musiała zbliżyć się znacznie bardziej niż jakikolwiek inny statek kosmiczny kiedykolwiek zrobił. Sonda wysłała już pierwsze zdjęcia, co potwierdza, że na razie misja jest sukcesem. Ale wśród ufologów na całym świecie pojawiło się jedno pytanie: Czy jest możliwe, że misja będzie miała jakiś pozaziemski kontakt w każdej chwili? Istnieje wiele dowodów na to, że przez lata Obcy podchodzili do Słońca z zamiarem odprowadzenia energii z gwiazdy, więc nie jest nierozsądne, że misja NASA mogła mieć jakiś kontakt ze statkiem kosmicznym Obcych.

Czy Sonda Parker może mieć kontakt z kosmitami?

Czy Parker Probe może znaleźć kosmitów na Słońcu?
Wiele osób twierdzi, że prawdziwym powodem wysłania sondy Parker Solar Probe do Słońca jest dowiedzenie się, dlaczego istoty z innych cywilizacji wydobywają energię słoneczną, ponieważ zainteresowanie korzyściami płynącymi z tego rzekomo nowego paliwa mogłoby zrewolucjonizować świat samolotów i technologii w ogóle.

¿La Sonda Parker puede tener contacto con extraterrestres?
Istnieje wiele obrazów dziwnych zjawisk, które miały miejsce na powierzchni Słońca, gdzie widziane są UFO zbliżające się do powierzchni Słońca i wydobywające w jakiś sposób energię. Jednym z najbardziej przekonywujących dowodów na to jest, że załadował on na YouTube kanał UFOmania, gdzie można zobaczyć jakiś dziwny obiekt w postaci papierosa lecący nad koronową powierzchnią Słońca. Według obliczeń przeprowadzonych przez badaczy, UFO musiało mierzyć około 25.000 km długości i 12.000 km szerokości.

Czy celem sondy Parker Probe jest badanie energii słonecznej?
Sonda Słoneczna SOHO NASA była już w centrum uwagi wielu teoretyków spisku i ufologów na całym świecie, ponieważ prezentuje serię obrazów przedstawiających dziwny obiekt pobierający energię z samego Słońca.

Na dziwnych obrazach widać wyraźnie, jak biały Niezidentyfikowany Obiekt jest połączony ze Słońcem z pewnego rodzaju Linią, której nie da się wyjaśnić w konwencjonalny sposób. Ufolodzy i badacze na temat istot pozaziemskich twierdzą, że jest to wyraźny przykład na to, jak zaawansowane obce cywilizacje wydobywają energię ze Słońca w nieznanym dotąd celu, ale zakłada się, że mogą ją wykorzystać jako paliwo.

Jest to znana praktyka we wszechświecie, ponieważ cywilizacje te znane są z tego, że “zbierają” różne surowce z planet i gwiazd. Uważa się nawet, że na Ziemi istnieją cywilizacje, które handlują pewnymi zasobami naturalnymi z elitami świata w zamian za technologię.

¿La Sonda Parker puede tener contacto con extraterrestres?
NASA zaprzecza obecności UFO wokół SUN
W ciągu ostatnich kilku lat w Internecie rozpowszechniło się wiele filmów i zdjęć, w których można zobaczyć wiele dziwnych przedmiotów lecących nad słońcem w dziwny sposób. Jedna z najbardziej zaskakujących publikacji została wydana przez samą NASA, gdzie można zobaczyć ogromny obiekt lecący nad Słońcem. Jak ten, również zostały docenione, w tym floty kilku dziwnych obiektów latających w pobliżu gwiazdy, jednak agencja kosmiczna w żadnym momencie nie wypowiedział się w tej sprawie.

NASA była odpowiedzialna za zaprzeczanie i odrzucanie każdego z tych ustaleń, dyskredytowanie ich i umieszczanie ich tak, jakby były prostymi “fantazjami”, ale w żadnym momencie nie podawały logicznego wyjaśnienia tego, czym są. Wiadomo, że agencja kosmiczna zaprzecza wydarzeniom, które miały miejsce w przeszłości, mimo że sami pracownicy o tym mówili.

Zrodlo https://misterio.tv/

604
Źródło artykułu
Translate »