Druga strona Księżyca może mieć pozaziemską bazę. ?

Druga strona Księżyca może mieć pozaziemską bazę. ?

Od wielu lat niektórzy eksperci twierdzą, że na Księżycu znajduje się obca baza.
W obliczu tych hipotez, brytyjski astronom uchwycił obraz z obserwacji pozaziemskiego statku.

Można powiedzieć, że jest to jeden z najbardziej wyrazistych obrazów UFO jak dotąd i z kolei łączy się z wieloma innymi obrazami, które zostały zarejestrowane na powierzchni Księżyca.

Moon 1539060050 1
Naukowcy z Uniwersytetu Waszyngtońskiego zakładają, że Księżyc jest domem dla kosmitów. I mógł być zaludniony dwa razy, raz 4 miliardy lat temu i raz na 3,5 miliarda.

Aby uzasadnić swoją hipotezę, wskazali, że niektóre okresy księżycowe emitowały duże ilości gazów, co z kolei przyczyniło się do obecności wody. W ten sposób mógłby on mieć bardziej stabilną atmosferę i prowadzić życie pozaziemskie.

Jason Callum był astronomem amatorem, który uchwycił obrazy tego ważnego znaleziska.
W dniu 25 września br. obserwowano obiekt przechodzący przez Księżyc. W momencie publikacji zdjęć niektórzy teoretycy stwierdzili, że nie ma lepszych dowodów na to, aby ostatecznie zaakceptować obecność pozaziemskiej bazy po drugiej stronie Księżyca. W ten sposób Wszechświat pokazuje nam, że nie jesteśmy jedynymi żyjącymi w układzie słonecznym.

Z drugiej strony zapewniają, że te obrazy nie są czymś innym, jak tylko Kosmicznymi Siłami Stanów Zjednoczonych, działającymi i z dużą obecnością w przestrzeni kosmicznej.

W obliczu tak wielu dowodów, rządy na całym świecie i agencje kosmiczne takie jak NASA są świadome istnienia istot pozaziemskich.

Z drugiej strony NASA w swoich arbitrażach, zawsze stara się stłumić każdą plotkę czy obserwację UFO. I kończy się to tym samym, że fani widzą to, co chcą zobaczyć.

Księżyc ma jeszcze jedną twarz, która nie była widziana pomimo ich wypraw. Zawsze jest coś jeszcze, co nasz Wszechświat jest nieskończony i nigdy nie będziemy mieli wystarczająco dużo czasu, aby dowiedzieć się o nim wszystkiego.

Zrodlo https://misterio.tv/

370
Źródło artykułu
Translate »