Upadłe anioły zamknięte na Antarktydzie, Księga Enocha.

Upadłe anioły zamknięte na Antarktydzie, Księga Enocha.

Za każdym razem, gdy obserwujemy teksty święte, możemy znaleźć w sposób bardzo powtarzalny, wspominając o Aniołach, postacie te nadal są bardzo aktywnymi postaciami w zbiorowej i popularnej wierze. Niektórzy wierzący uważają te postacie za istoty mitologiczne lub wyimaginowane lub nadprzyrodzone postaci, ale są też inni, którzy uważają, że anioły mogą być w rzeczywistości istotami obcymi. Niesamowita książka Enocha przedstawia ciekawe stanowisko na temat tej kontrowersyjnej propozycji.

Enoc el constructor de las Pirámides de Guiza ¿no son extraterrestres?
Aniołowie nie są tylko bohaterami chrześcijaństwa, są to istoty, które są reprezentowane w wielu cywilizacjach i kulturach starożytnych. W swojej ogromnej większości są oni reprezentowani w niektórych cywilizacjach bliskich Wschodowi, przechodzących przez Sumeryjczyków, Egipcjan i Babilończyków. Mają swoje własne charaktery, które nazywali aniołami.

Enoch, budowniczy piramid w Gizie, czyż nie są to istoty pozaziemskie?

W większości przedstawień, istoty te są prezentowane w formie humanoidalnej, nosząc skrzydła, symbolizując, jak one pochodzą z nieba, we wszystkich przypadkach, są one związane jako słudzy bogów. Są oni również połączeni, jakby byli posłańcami, widzowie odwiedzają nasz świat w wymiarze ziemskim na prośbę Boga. W księdze Enocha, ze Starego Testamentu, znajduje się bardzo jasny opis aniołów na ziemi.

To przekonanie jest bardzo mocno związane z teorią starożytnych astronautów, dla kilku badaczy jest to rzeczywistość, że istoty pozaziemskie oferowały wielką pomoc ludzkości, więc byłoby to reprezentowane w kilku starożytnych zabytkach, które znamy dzisiaj. Ale czy księga Enocha mogłaby być potwierdzeniem tej niesamowitej i kontrowersyjnej teorii?

Księga Enocha wspomina również o “upadłych aniołach”, którzy zostali nazwani na Górze Hermon w celu zamieszkiwania ziemi i uzyskania nad nią kontroli. Mówi się również, że aniołom udało by się żyć i integrować z konwencjonalnymi ludźmi, wymuszając również mieszankę lub pierwsze hybrydy między ludźmi a kosmitami. Dla wielu był to początek gniewu Bożego.

Jeśli ta historia jest prawdziwa, nasza rasa została strategicznie umieszczona w środku walki o władzę pomiędzy dwoma obcymi cywilizacjami. W ramach tej historii istnieją bogowie i twórcy, którzy próbowali uniezależnić się na planecie Ziemia. Wszystko to jest wspomniane zarówno w Starym jak i Nowym Testamencie.

Poległym i uwięzionym aniołom na Antarktydzie, z Księgi Enocha

Dr Michael Salla opublikował na swojej stronie internetowej następujący artykuł, który mówi o Antarktydzie, która może być miejscem uwięzienia rasy kosmitów (upadłych aniołów). Ciekawostką w tej historii jest to, że prawie idealnie pasuje ona do filmu dokumentalnego opublikowanego przez izraelskiego prezentera, Stevena Ben-Nuna.

14 marca izraelska gazeta Live News opublikowała prowokacyjną historię zatytułowaną “Fallen Angels Imprisoned in Antarctica Still Alive” (Upadłe anioły uwięzione na Antarktydzie w dalszym ciągu żywe). Komentator Steven Ben-Nun spojrzał na Księgę Enocha (Apokryfa), która opisuje doświadczenia Enocha, przed potopem biblijnej postaci, która została wniesiona do nieba i która odgrywa kluczową rolę w wielkim niebiańskim konflikcie.

Enoch stał się głównym pośrednikiem pomiędzy dwoma stronami konfliktu pomiędzy “upadłymi aniołami” i “sprawiedliwymi aniołami”, którzy służą bóstwu, zwanemu “Panem”. W konflikcie było więcej problemów. Upadli aniołowie przeprowadzali wówczas eksperymenty genetyczne na ludzkości, przekazując wciąż rozwijającej się cywilizacji ludzkiej zakazaną wiedzę i technologie.

Księga Enocha rozpoczyna się wraz z przybyciem 200 upadłych aniołów w rejonie góry Hermon, która leży dziś między Libanem a Syrią. Upadli aniołowie zaczęli genetycznie modyfikować miejscowych.

Upadłe anioły
6.1 Gdy synowie ludzi rozmnażali się w tych dniach, narodziły się im piękne i piękne córki.

6.2 I the aniołowie, the syn niebo, tęsknić. I oni powiedzieli do siebie: “Chodźcie, wybierzmy kobiety spośród córek mężczyzn, a oni spłodzą dla nas synów”.

Podczas gdy upadli aniołowie założyli placówkę na Górze Hermon, byli na Antarktydzie, przegrywając niebiańską walkę ze sprawiedliwymi aniołami, zgodnie z analizą Bena-Nun z Księgi Enocha (video poniżej):

Ben-Nun cytuje Księgę Enocha z fragmentami, które są bardzo sugestywne dla Antarktydy, i jak to jest naprawdę miejsce, gdzie Enoch został zabrany, aby być świadkiem niebiańskich wydarzeń.

18.5 I I zobaczyć the wiatr na the ziemia che znosić the chmura, i I zobaczyć the sposób the anioł. Widziałem koniec ziemi i firmament nieba na górze.

18.6 I I kontynuować w the ziemia który “palić” na the południe, dzień i noc, dokąd tam być siedem góra kamień szlachetny, trzy na the wschód i trzy na the południe.

18.7 Te strona wschodnia być kolorowy kamień, i perła, i hiacynt, i ten strona południowa być czerwony kamień.

18.8 Ale the środkowy jeden dosięgać the niebo, jak the tron the Władyka, antymon, i the górny część the tron być sapphire.

Interesujące jest to, że powyższy fragment jest tym, że Enoch odnosi się do pozycji, w której powiedział, że “spalił się dzień i noc”. Ben-Nun uważa, że pasuje to do opisu Antarktydy w okresie letnim na półkuli południowej, gdzie słońce świeci 24 godziny na dobę.

Podobnie jak siedem gór, wydaje się to odnosić do góry Vinson w Sentinel Mountain Range na Antarktydzie, według Ben-Nun. Odnosi się on również do sześciu pobliskich gór w łańcuchu, które opisuje jako góry opisane w Księdze Enocha.

Los ángeles caídos y encarcelados en la Antártida, del Libro de Enoc
Góra Vinson jest najwyższą górą na Antarktydzie i znajduje się w centrum pasma górskiego Sentinel. W starożytności, tak jak i dziś, zostałaby ona w spektakularny sposób podkreślona ośnieżonymi szczytami.

Enoc el constructor de las Pirámides de Guiza ¿no son extraterrestres?
Jeśli chodzi o ustawienie na południe i wschód od sześciu gór przylegających do góry Vinson, opisane w Księdze Enocha, Ben-in zakłada, że było to jego ustawienie przed katastrofalnym wydarzeniem powodziowym, które zbiegło się ze zmianą osi obrotu Ziemi.

Odpowiada to badaniom Sir Chalresa Hapgooda, który twierdzi, że modyfikacje biegunów były częste w historii Ziemi. W swojej książce z 1958 roku, Earth’s Crust Shifting, Hapgood sugeruje, że przesunięcie bieguna nastąpiło pod koniec ostatniej epoki lodowcowej, około 11.000 lat temu.

Ben-Nun, przypuszczenie jest interesujące, ale jak widać na mapie pokazującej pasmo górskie Sentinel, gdzie znajduje się Mount Vinson, istnieje wiele więcej niż siedem gór. Domysł Ben-Nun’a nie jest rozstrzygający, jak zaznacza. Jednak daje nam to możliwość lokalizacji uwięzionych upadłych aniołów, góry Vinson lub innych gór w Pasmie Sentinel.

Ben-Nun omawia Księgę Enocha i jej odniesienie do uwięzionych aniołów, którzy zostali usunięci z Mount Hermon na Antarktydzie (Mount Vinson / Gamma Sentinel):

18:14 Gdy duch pytać, the anioł powiedzieć, “To być the końcówka niebo i ziemia; to być the więzienie the gwiazda niebo i the armia niebo.

ENOCH-The-Earthly-History-angel

El misterio de Enoc y su contacto real contacto extraterrestre
18:15 The gwiazda który palić, i the ogień, być che przekraczać the przykazanie the Władyka na początku jego wstąpienie: dla wzrastać w ich czas.

18:16 I on być gniewny z, i oprawiać do the konsumpcja ich grzech w the tajemnica the rok.

Ben-Nun jako odniesienie dla upadłych aniołów, którzy wciąż żyją na Antarktydzie, podnosi intrygującą możliwość. Księga Enocha opisuje “Tajemnicę Roku”, kiedy zostanie wydany. Czy będzie to wydarzenie, którego wkrótce będziemy świadkami?

libro-ENOCH
W odpowiedzi możemy zacząć od przyjrzenia się ciekawym podobieństwom między analizą Księgi Enocha przez Ben-Nun’a a a niedawną plagą tajnego programu kosmicznego Corey’a Goode’a na Antarktydzie.

książka-ENOCH

Podobnie jak postać Enocha przed powodzią, Goode mówi, że została wzięta na świadka wydarzeń niebiańskich, grupy wysoko rozwiniętych przybyszów obcych, zwanych “Tańcem Przymierza Istot”. Podobnie jak Enoch, Goode został poproszony o pełnienie roli pośrednika dla obu stron “niebiańskiego” konfliktu.

Goode powiedział, że rozpoczęła się ona w marcu 2015 roku, kiedy to przyjął rolę delegata Sojuszu Istot Sfery w trwających negocjacjach pomiędzy różnymi frakcjami i grupami zarówno na Ziemi, jak i w cywilizacjach spoza naszego świata.

ENOCH-la-historia-extraterrestre-angel
Niedawno, w styczniu 2017 roku, zobaczył tam szczątki wcześniej zaadaptowanej cywilizacji, która rozkwitała aż do ogromnej globalnej katastrofy odpowiadającej wielkiej powodzi, która zniszczyła nadmorskie miasta i równiny na całym świecie, około 12 do 13 tysięcy lat temu.

Goode powiedział, że ci, którzy przeżyli, weszli do zamkniętych komór w większości 2,5-milowego statku matki, który spadł na Ziemię około 60 000 lat temu po tym, jak preaddamici zostali wypędzeni z Księżyca z powodu konfliktu z rządzącymi tam obcymi frakcjami.

Pre-Amitowie zbudowali swoją główną bazę operacyjną na Antarktydzie i założyli placówki w Azji, Europie i obu Amerykach, jak twierdzi Goode. Wkrótce pojawił się konflikt pomiędzy Pre-Amitami i innymi podobnymi do człowieka istotami pozaziemskimi, które w ciągu około 500.000 lat przeprowadziły 22 genetyczne eksperymenty z ludzkością na powierzchni.

W przypadku wylądowania 200 upadłych aniołów na górze Hermon jest to zgodne z oskarżeniami Goode’a, że preadamscy założyli kolonie na całej Ziemi, gdzie ludzie i genetycznie zmodyfikowane hybrydy ustaliły się na stanowiskach przywódczych.

Sfera Sojuszu Istot wydaje się mieć podobną rolę jak “Pan, który wie wszystko”, o którym mowa w Księdze Enocha.

Analiza Ben-Nun’a mówi, że upadli aniołowie zostali uwięzieni na Antarktydzie, i że nadal żyją, co odpowiada twierdzeniu Goode’a, że przedminitki znajdują się w komorach stagnacyjnych w jednym z macierzystych statków, które są zakopane głęboko w płycie lodowej.

.

W końcu Goode ujawnił, że znaleziono wykopaliska na Antarktydzie i te komory stagnacyjne, które zawierają Pre-Adamitów. Hybrydowi potomkowie Pre-Adamitów, którzy należą do elitarnej linii rodów, które potajemnie rządziły ludzkością, są skłonni wejść do zastoju komnat i obudzić swoich pradawnych przodków.

Celem wydaje się być przywrócenie Pre-Adamitom ich dawnej dominacji w sprawach planetarnych, a tym samym umożliwienie ich płodnej hybrydzie wyłonienia się z cienia i panowania bezpośrednio nad ludzkością. Sugeruje to, że “Tajemnica Roku”, o której mowa w Księdze Enocha, to moment, w którym Upadłe Anioły są wydawane, a to może być bardzo blisko.

Wszystko to prowadzi do intrygującego pytania: Czy Goode byłby współczesnym Enochem naszych czasów, otrzymawszy rolę świadka i mediatora pomiędzy różnymi ludzkimi i obcymi frakcjami, przez delegację ze Sfery Sojuszu Istot, która zdaje się pełnić identyczną funkcję jak “Wszechwiedząca Bóstwo” opisana w Księdze Enocha? Gdyby tak było, sugerowałoby to, że sam Enoch byłby obcym, z którym kontaktowałby się Sojusz, lub podobna grupa z 13 000 lat temu.

Jeśli Upadłe Pre-Adamickie Anioły zostaną uwolnione, ludzkość obudzi się i zrozumie prawdę o ich historii i manipulacji przez wiele obcych grup rodzinnych i elity.

zrodlo https://misterio.tv/

1324
Źródło artykułu
Translate »