UFO zostało rozbite na zamarzniętym kontynencie Antarktydy

UFO zostało rozbite na zamarzniętym kontynencie Antarktydy

Kontynent Antarktydy znany jest jako kraina lodu i śniegu, niegdyś kwitnąca kraina. Chociaż jest obecnie uważany za jedno z najbardziej niegościnnych miejsc na naszej planecie, wciąż wywiera na ludzi rodzaj niemal magicznie atrakcyjnej siły. Nic więc dziwnego, że zamrożony kontynent Antarktydy jest zakorzeniony w wielu legendach i opowieściach, takich jak legendarne wejście do krainy „Shangri-La”, raju, który znajduje się na naszej planecie. Opowiada o tajnych bazach zamieszkałych przez kosmitów, a także o możliwych UFO.

UFO zostało rozbite na zamarzniętym kontynencie Antarktydy
UFO znalezione na kontynencie antarktycznym za pomocą Google Earth
Niektórzy uważają, że wszystkie te historie z zamarzniętego kontynentu są tylko scenariuszami z filmów science fiction. Aby jednak potwierdzić, że to wszystko kłamstwo, wystarczy użyć Google Earth, aby znaleźć duże wejścia, które rozciągają się pod powierzchnią kontynentu antarktycznego. Najbardziej sceptycznie podkreślają, że są to tylko proste naturalne jaskinie, które powstają w wyniku upływu czasu dzięki warunkom pogodowym. Ale z drugiej strony teoretycy spisku wskazują, że te ukryte wejścia są bez wątpienia pozaziemskimi bazami lub wejściami do popularnej „Pustej Ziemi”.

Co tak naprawdę ukrywa Antarktyda?
Inna uderzająca teoria spiskowa mówi o tych tajemniczych wejściach, które mają świetny związek z II wojną światową, w szczególności z hipotetycznym exodusem nazistów na Antarktydzie i jak niegdyś znajdują się w obszarze, w którym mogą się ukryć przed resztą planety, Wykorzystali swoją technologię do stworzenia latających samolotów spodków, które mogłyby poruszać się z imponującą prędkością, aby podbić całą planetę. Są tacy, którzy myślą, że ta teoria spiskowa jest poprawna, ponieważ istnieją dowody na istnienie tych hipotetycznych UFO. Kilka miesięcy temu ufolog twierdził, że znalazł szczątki statku kosmicznego należącego do kosmitów na Antarktydzie.

UFO zostało rozbite na zamarzniętym kontynencie Antarktydy
UFO na kontynencie antarktycznym
Rosyjski badacz Valentin Degterev zapewnił, że za pomocą aplikacji Google Earth udało mu się zaobserwować duży, niezidentyfikowany obiekt, w połowie zakopany wśród przybyszów z kontynentu arktycznego. Ekspert znalazł zagadkowy obiekt w połowie 2012 roku, ale uważa, że ​​rozbił się ponad 250 milionów lat temu. Po swoim odkryciu Rosjanin podjął decyzję o opublikowaniu obrazów w rosyjskich sieciach społecznościowych, stając się w krótkim czasie fenomenem wirusowym. Degterev powiedział do mediów następujące słowa: „Myślę, że to gigantyczna latająca maszyna w kształcie dysku, która znajduje się wśród zamarzniętego lodu i należy do kosmitów. Znalazłem tajemniczy obiekt za pomocą usług Google Earth na zamarzniętym kontynencie. Na środku niekończącej się lodowej pustyni

UFO zostało rozbite na zamarzniętym kontynencie Antarktydy
Jaki jest tajemniczy obiekt, który może zobaczyć Google Earth?
Rosyjski badacz mówił również o współrzędnych, aby każdy mógł wyrazić swoją opinię na ten temat: 80º 34 ′ 08. 4 ”S 30º 05 ′ 19, 3” W. Podobnie badacz potwierdził również, że UFO mierzy 20 metrów szerokości i około 70 metrów długości, a to z pewnością wyklucza możliwość, że może być formacją naturalną, taką jak klif lub ogromna szczelina, a także wyklucza, że ​​jest to stacja polarna, zagubiony statek lub rozbity samolot. Podsumowując, rosyjski badacz powiedział: „Nie twierdzę, że wiem dokładnie, co to jest. Ale bez wątpienia nie mówimy o samolocie ani stacji polarnej, ani nie ma zaginionych statków na tym kontynencie. Wydaje się, że jest to obiekt wykonany przez gatunek należący do obrzeży naszej planety. ” Nawet

zrodlo https://misterio.tv/

413
Źródło artykułu
Translate »