BARDZO NIETYPOWE: SZTUCZNE KOMPLEKSY NA ANTARKTYDZIE

BARDZO NIETYPOWE: SZTUCZNE KOMPLEKSY NA ANTARKTYDZIE

Nowe odkrycia, kompleksy i anomalie na Antarktydzie, wzory i kształty, które przeciwstawiają się naturze. Czy możemy patrzeć na technologię zakopaną w lodzie?
Współrzędne: 66°37’35.51″S 110°16’40.77″E

Naukowcy NASA wykryli kilka dziwnych anomalii pochodzących z powierzchni Antarktydy, co doprowadziło do powstania całej serii dziwnych teorii, w tym sugestii pewnego rodzaju równoległego wszechświata, ale naukowcy znaleźli teraz to, co ich zdaniem jest “winowajcą” tego zjawiska.


Nowe badania dostarczają wyjaśnienia dla dwóch dziwnych zdarzeń, które miały miejsce na Antarktydzie – wysokoenergetycznych neutrin, które zdają się opuszczać Ziemię samodzielnie i zmierzać w kierunku nieba. Anomalie zostały wykryte w 2016 i 2018 roku dzięki Antennie Antarktycznej Impulsowej Przejściowej – zestawowi anten radiowych przymocowanych do balonu unoszącego się około 23 mil nad biegunem południowym. Naukowcy szukali promieni kosmicznych, więc oczywiście byli zdumieni, z ponad 40 opublikowanymi referatami przedstawiającymi możliwe wyjaśnienia, niektóre proponowały, że są one typu długo po ciemnej materii lub sterylnych neutrin – ale sugestia równoległego wszechświata wzięła górę.

Chociaż jest to sensacja, teoria ta nie jest nowa, ponieważ ta koncepcja anty-wszechświata jest dobrze poznanym pomysłem, że Wielki Wybuch powinien był stworzyć dwa wszechświaty – nasz własny i anty-wszechświat, który z naszego punktu widzenia rozciąga się w czasie do czasu przed Wielkim Wybuchem.

Ale Ian Shoemaker z Virginia Tech’s College of Science ma inne i prostsze wyjaśnienie, sugerujące, że anomalie nie pochodzą z neutrin, ale są po prostu odbiciami ultra-wysokiej energii promieni kosmicznych pochodzących z kosmosu, przechodzących przez górną warstwę lodu, a następnie uderzających w głęboki, zagęszczony śnieg znany jako “jodła”.

W komunikacie prasowym powiedział w zeszłym tygodniu: “Uważamy, że winowajcą jest podziemny ogień.

“Jędrność to coś pomiędzy śniegiem a lodowatym lodem, to ubity śnieg, który nie jest wystarczająco gęsty, by być lodem”.

“W związku z tym możesz mieć inwersje gęstości, z zakresami, w których przechodzisz od dużej gęstości do małej gęstości, oraz z tymi kluczowymi rodzajami interfejsów, w których to odbicie może wystąpić i może wyjaśnić te zdarzenia”.

Dr Shoemaker mówi, że choć odkrycie jest nadal interesujące, to może nie być laureatem Nagrody Nobla.

Dodał: “Cokolwiek ANITA znalazła, jest to bardzo interesujące, ale być może nie jest to odkrycie Noblowskiej fizyki cząstek elementarnych.

“ANITA mogła jeszcze odkryć coś interesującego w dziedzinie glacjologii, a nie fizyki cząstek, być może ANITA odkryła jakieś niezwykłe małe jeziorka lodowcowe”.

Jeziora subglacjalne były dla doktora Shoemakera i jego zespołu kolejnym argumentem w ich rozważaniach.

https://misterio.tv/verdadoculta/muy-inusuales-complejos-artificiales-en-la-antartida

530
Źródło artykułu
Translate »