Dowiedz się, gdzie na ziemi są drzwi do obcego świata

Dowiedz się, gdzie na ziemi są drzwi do obcego świata

Jest takie miejsce na planecie, które nie jest do końca tym, czym się wydaje, wejście do obcego świata jest ukryte w prawie niegościnnym obszarze i trudno dostępne. Rząd chce ją ukryć za koszarami wojskowymi, ale w rzeczywistości nie ma sensu zakładać tak dużej bazy wojskowej w takim miejscu. Z drugiej strony, wygląda na to, że jest to idealne miejsce do rozwoju tajnych działań, które chcą być trzymane z dala od społeczeństwa i mediów.

Obcy świat jest prawdziwy i ma swoją bramę na State Route 375 w odległym pustynnym obszarze Nevady, USA, gdzie znajduje się ogromna baza wojskowa o nazwie Area 51. Mocno zwraca uwagę ufologów, niezależnych badaczy i ogółu społeczeństwa, że chociaż w tym miejscu oficjalnie działa jedna z najbardziej imponujących baz wojskowych w kraju, to jednak pozostaje ona zamknięta w najściślejszej tajemnicy i działalność armii w tym rejonie jest ograniczona, a wręcz przeciwnie, obserwacja niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO) jest bardziej powszechna niż gdziekolwiek indziej na świecie. Co nasuwa pytanie, czy to naprawdę baza armii amerykańskiej, która działa w Strefie 51?

Autostrada prowadząca do Obszaru 51 została przemianowana na Autostradę dla Obcych i docieramy do niej przecinając Trasę 93, przez którą przejeżdża bardzo niewiele pojazdów, co ułatwia Obcym i ich ludzkim współpracownikom śledzenie, kto wjeżdża na ich obszar chroniony i kto z niego wyjeżdża.

Wjeżdżając na autostradę natknęliśmy się na małą wioskę Rachel, która ma około 50 mieszkańców, którzy opowiadają ciekawe historie o obcych i są gościnni dla odwiedzających. Według naszych źródeł, wśród naturalnych mieszkańców są tajni agenci wywiadowczy, którzy są częścią obszaru 51 i tam w barach i motelach Rachel trzymają odwiedzających, uzyskać od nich informacje i upewnić się, że ich podróż dotrze do tego punktu.

Granica bezpieczeństwa obszaru 51 wynosi 20 km, gdzie uniemożliwiają one robienie zdjęć i wjazd do niektórych obszarów zakazanych. Ponadto mówi się, że ci, którzy odważą się wyjść poza to, co jest dozwolone po powrocie, są przetrzymywani u Rachel, wszelkie dowody są przejmowane, a ich wspomnienia wymazywane.

https://misterio.tv/alienigenas/descubre-parte-la-tierra-esta-la-puerta-al-mundo-alienigena

976
Źródło artykułu
Translate »