Ukryta cywilizacja pod ziemią starożytnego Egiptu

Ukryta cywilizacja pod ziemią starożytnego Egiptu

Kilka lat temu zespół badaczy udał się do Hawary w Egipcie, aby zbadać zaginiony podziemny labirynt, który został opisany przez wielu klasycznych autorów, w tym Herodota i Strabo. Informacje dostarczone przez analizę radarową przeprowadzoną przez “Mataha Expedition” pokazały niezbite dane o istnieniu pod ziemią kolosalnego ukrytego labiryntu.

Przez wiele lat spekulowano, że cywilizacja faktycznie istniała pod ziemią w starożytnym Egipcie, a wydarzenie z 2003 roku w kopalni w Chinach może udowodnić, że cywilizacja faktycznie istniała pod ziemią od tysięcy lat.

Kilka lat temu, zespół badaczy udał się do Hawary w Egipcie, aby zbadać zaginiony podziemny labirynt, który

Czy ukryty labirynt w starożytnym Egipcie może być związany z cywilizacją Ctonów?
W dniu 28 lutego 2003 r. w pobliżu Jixi w prowincji Heilongjang w Chinach zawaliła się kopalnia. 14 górników nie wróciło do swoich rodzin. Ale ta historia stała się popularna pięć lat później, kiedy to dziwny zwrot wydarzeń zaszokował świat.

Ekipy ratownicze odzyskały szczątki 12 z 14 górników. Dwóch z nich, Lao Pen i Wan Hu, nie było nigdzie. Tajemniczo, po około pięciu latach, w 2008 roku, Wan Hu wrócił do domu, ale jego żona ponownie wyszła za mąż, a ich dzieci odeszły.

Wan Hu kupił dom i poświęcił swój czas na ogrodnictwo. Wkrótce jednak osoby odpowiedzialne za tę tajemniczą sprawę zdały sobie sprawę z czegoś dziwnego i że jego rodzina wykorzystała tę sytuację, by otrzymać pieniądze od państwa, ponieważ Wan Hu jeszcze żył. Na pytanie, mężczyzna odpowiedział, że nie jest, i że już zapłacił wszystkie wydatki poniesione przez rząd.

Oczywiście pytano go o miejsce pobytu przez cały ten czas, na co odpowiedział, że mieszkał z tajną cywilizacją zwaną Ctons. I że można było stamtąd wysłać jakąś wiadomość, aby ostrzec, że on jeszcze żyje.

Kilka lat temu, zespół badaczy wyruszył do Hawara w Egipcie, aby zbadać zaginiony podziemny labirynt, który

Cywilizacja ukryta pod ziemią przed starożytnym Egiptem?
Oczywiście takie wypowiedzi wywołały poruszenie w całym kraju, nawet myśląc, że oszalał. Jednak badania lekarskie wykazały, że był on w doskonałym stanie psychicznym i fizycznym, więc przypisywali jego rzekome doświadczenia wyobraźni. Ale było coś, czego nie mogli wyjaśnić; według jego dokumentacji medycznej, Wan Hu wykazywał oznaki antrakozy; pył węglowy nagromadzony w jego płucach. Jednak badania lekarskie przeprowadzone po jego pojawieniu się nie wykazały żadnych oznak tej choroby. Został wyleczony.

Oczywiście miejsce to zostało wkrótce zbadane przez egipski zespół ekspedycyjny, aby odkryć, co się stało. Znalezienie sieci nieznanych labiryntowych tuneli…

W tym samym roku, przypadkowo lub przez przypadek, rozpoczęła się ekspedycja Mataha, która jako pierwsza zastosowała nowoczesną technologię przenikania piasku w celu zbadania zaginionego labiryntu.

Kilka lat temu, zespół badaczy udał się do Hawary w Egipcie, aby zbadać zaginiony podziemny labirynt, który

Co naprawdę widział Herodotus?
Znany labirynt Egiptu, ogromna świątynia, która została nazwana przez różnych pisarzy, może być ostatecznym dowodem, że istnieje podziemna cywilizacja przed znanymi kulturami. Uważa się, że pomnik ten posiada tysiące pomieszczeń z unikalnymi informacjami, które mogłyby całkowicie zmienić historię ludzkości.

Herodot wspomina o dwupiętrowym labiryncie. Jeden miał ogromne kamienne dachy, a drugi był pod ziemią. Podejmowano nawet próby przedstawienia jej w postaci, w jakiej istniała w czasach autora. Należą do nich projekty włoskiego archeologa oraz rekonstrukcja wizualna wykonana przez niemieckiego egiptologa i uczonego Athanasiusa Kirchera. Podczas wyprawy Mataha znaleziono różne wyniki badań radarowych, które sugerowały obecność podziemnych, siatkowych zagłębień, a wszystko to pod piaskiem Nekropolii Hawara.

Co by było, gdyby to, co zobaczył Herodot, nie było labiryntem, ale wejściem do podziemnej cywilizacji, która od tysiącleci zamieszkuje Ziemię? Co by było, gdyby to naprawdę były Ctony?

https://misterio.tv/ancestral/civilizacion-oculta-bajo-la-tierra-del-antiguo-egipto

406
Źródło artykułu
Translate »