Dokument stwierdzajacy niewolnictwo

Dokument stwierdzajacy niewolnictwo

W roku 1302 za papieża BONIFACE VIII kilku ROMAJSKICH cwaniaków wpadło na pomysł że cały Świat materialny należy do nich. Sporządzono odpowiedni akt własności mówiący że cała ziemia i wszystko co na niej się znajduje należy do nich.

Akt ten nazwano “UNUM SANKTUM” i jest to pierwszy na świecie tzw. EXPRESS TRUST. mówiący o tym że Watykan jest posiadaczem materii ziemskiej jako VIKARIUSZ ( pośrednik ) BOGA.

W 1455 Watykan za panowania NIKOLASA v ,wymyślił ulepszony Trust pod tytułem “ROMANUS PONTIFEX” (Trust testimentry) Mówi on o tym że posiadłości, budynki itp. nieruchomości i wszystkie rzeczy wytworzone ręką człowieka również należą do Watykanu a my korzystamy jedynie z “PRAWA DO UŻYWANIA”

W 1481 Papież SIXTUS IV wydał nowy trust pod nazwą “AETERNI REGIS” mówiący o tym że wszyscy mieszkańcy planety ziemia muszą pracować dla Watykanu.
Tak powstał “COMMON WEALTH” mówiący że wszyscy królowie służą od tej pory Watykanowi a ludzie są zwykłymi niewolnikami.

W 1531 powstał ostatni trust ,nazwany “CONVOCATION” mówiący że właścicielem naszych dusz jest Watykan.
W tym przypadku niezbędnym krokiem do przejęcia duszy był obrzęd BAPTYZMU. Baptyzowano więc wszystkich przemocą pod groźba kary śmierci itd…

Wkrótce powstał dokument pod nazwą “CESTUI QUE VIE” Tak właśnie nazywa się kompletny i dopracowany tytuł naszego niewolnictwa.

Przebudzeni.pl

836
Źródło artykułu
Translate »