ALARM: NASA potwierdza, że ​​ziemia będzie ciemna przez 6 dni w grudniu 2020 roku

ALARM: NASA potwierdza, że ​​ziemia będzie ciemna przez 6 dni w grudniu 2020 roku

29 lis 2020 ALARM: NASA potwierdza, że ​​ziemia będzie ciemna przez 6 dni w grudniu 2020 roku.

NASA wydała w zeszłym tygodniu ostrzeżenie potwierdzające, że świat będzie w całkowitej ciemności między 16 a 22 grudnia 2020 r.

Dyrektor NASA Charles Bolden zamieścił na poniższym filmie przemówienie dotyczące gotowości na wypadek sytuacji kryzysowych. Zachęca nas wszystkich do przygotowania się na „ataki”, które mogą w tym czasie uderzyć w nasze społeczności.

Świat pozostanie ciemny przez te 6 dni, bez światła słonecznego, z powodu burzy słonecznej, która powoduje, że pył i śmieci kosmiczne blokują 90% słońca.

Bolden zachęca Amerykanów do zachowania spokoju, ponieważ jesteśmy świadkami największej burzy słonecznej, jaką nasz Układ Słoneczny widział od 250 lat.

Dziennikarze przeprowadzili wywiady z niektórymi osobami i niektóre z ich odpowiedzi były niepokojące. Jeden mężczyzna powiedział, że jest gotowy: „Spłuczemy mojego czarnucha. Sześć dni ciemności oznacza 6 dni rodziny ”.

Pomimo tych 6 ciemnych dni urzędnicy nie spodziewają się większych problemów na Ziemi. Zachęcają jednak do zapoznania się z poniższym filmem dotyczącym gotowości na wypadek sytuacji awaryjnych i aktywnego reagowania na możliwe zdarzenia.

„Będziemy polegać wyłącznie na sztucznym świetle przez 6 dni” – mówi naukowiec NASA Earl Godoy. „Zdobycie żarówek, latarek, wody i artykułów spożywczych to najlepszy sposób na rozpoczęcie przygotowań”.

12603
Źródło artykułu
Translate »