Bill Gates wykupuje ogromne ilości ziemi uprawnej mówi Amerykanom, że przyszłość nie jest własnością prywatną

Bill Gates wykupuje ogromne ilości ziemi uprawnej mówi Amerykanom, że przyszłość nie jest własnością prywatną

Podczas gdy technokraci z “Wielkiego Resetu” wmawiają Amerykanom, że przyszłość to przyszłość bez własności prywatnej, Bill Gates i inni miliarderzy wykupują ogromne ilości ziemi uprawnej.

Rzeczywiście, Gates jest obecnie największym właścicielem ziemi uprawnej w Ameryce, według raportu Forbes.

“Po latach doniesień, że kupował on ziemię rolną w takich miejscach jak Floryda i Waszyngton, The Land Report ujawnił, że Gates, który według Forbesa ma wartość netto prawie 121 miliardów dolarów, zbudował ogromny portfel ziemi rolnej obejmujący 18 stanów.”

“Jego największe udziały znajdują się w Luizjanie (69,071 akrów), Arkansas (47,927 akrów) i Nebrasce (20,588 akrów). Dodatkowo posiada udziały w 25.750 akrach gruntów przejściowych w zachodniej części Phoenix w Arizonie, które są przekształcane w nowe przedmieścia.”

Gates posiada obecnie 242.000 akrów ziemi uprawnej w całych Stanach Zjednoczonych, głównie “poprzez podmioty zewnętrzne przez Cascade Investments, osobisty wehikuł inwestycyjny Gatesa.”

Jak podaje Forbes, nie wiadomo, co Gates robi z ziemią, a Cascade Investments odmówiło komentarza w tej sprawie.

Jeśli chodzi o indywidualnych właścicieli ziemi, Gates jest wciąż daleko za magnatem medialnym Johnem C. Malone, który jest na pierwszym miejscu z 2,2 mln akrów rancz i lasów oraz założycielem CNN Tedem Turnerem, który posiada 2 mln akrów ziemi ranczerskiej.

Jeff Bezos z firmy Amazon również “inwestuje w ziemię na dużą skalę”, jak podaje raport.

Miliarderzy filantropi i technokraci nabywający ziemię w coraz szybszym tempie, zdają się mówić opinii publicznej, że w przyszłości własność prywatna praktycznie przestanie istnieć.

W swoich książkach założyciel Światowego Forum Ekonomicznego i globalista Klaus Schwab jasno stwierdza, że “czwarta rewolucja przemysłowa” lub “wielki reset” doprowadzi do zniesienia własności prywatnej.

To przesłanie odbija się echem na oficjalnej stronie WEF, gdzie czytamy: “Witamy w roku 2030. Witajcie w moim mieście – lub raczej powinienem powiedzieć: “naszym mieście”. Nie jestem właścicielem niczego. Nie mam samochodu. Nie posiadam domu. Nie posiadam żadnych urządzeń ani ubrań.”

Najwyraźniej nie będzie wam wolno posiadać żadnej własności prywatnej i waszym jedynym wyjściem będzie życie w stanie permanentnej zależności od niewielkiej liczby bogatych elit, które posiadają wszystko.

Kiedyś nazywało się to feudalizmem, który jest formą niewolnictwa.

https://www.zerohedge.com/political/bill-gates-becomes-americas-largest-farmland-owner-while-great-reset-says-future-no

1710
Źródło artykułu
Translate »