Domniemana “baza pozaziemska” na Marsie sfotografowana

Domniemana “baza pozaziemska” na Marsie sfotografowana

Obserwatorzy UFO twierdzą, że zauważyli dziwnie ukształtowaną “bazę obcych” na Marsie na nowym zdjęciu NASA z HiRise, kamery znajdującej się na pokładzie Mars Reconnaissance Orbiter.

HiRISE to kamera znajdująca się na pokładzie Mars Reconnaissance Orbiter. Ważący 65 kg instrument, wart 40 milionów dolarów, został zbudowany przez Ball Aerospace & Technologies Corp pod kierownictwem Wydziału Księżycowego i Planetarnego Uniwersytetu Arizony.

Składa się on z teleskopu odbijającego o średnicy 0,5 metra, największego wśród wszystkich misji międzyplanetarnych. Może fotografować z rozdzielczością ponad 0,3 metra, rozróżniając obiekty o średnicy 1 metra.

Oglądając zdjęcie Marsa, znalazł nierówny obszar terenu, który wyglądał na stworzony przez górnictwo.

Teoretyk spiskowy spekulował, jak litera B może być kompletnym słowem w jego języku lub ważnym symbolem.

Dalej dodał, że “jest to możliwy dowód na to, że inteligentne istoty pozaziemskie żyły przez pewien okres czasu na tej planecie.”

Chociaż litera “B” lub “T3” oznacza wiele rzeczy na planecie Ziemia, entuzjasta UFO nie wierzy, że oznacza ona “B” lub “T3”.

Scott uważa, że “B lub T3 to symboliczny rysunek obcego miasta, gatunku lub obcego przywódcy, który kiedyś żył na tym terenie”.

Wyrafinowane oprogramowanie do obrazowania zostało użyte do wzmocnienia dziwnej anomalii Marsa wykrytej na ogromnej panoramicznej fotografii. Powiedział: “Widać to bardzo wyraźnie na marsjańskim zboczu, co właśnie kontemplujemy”.

“Co ciekawe, widać jak z tyłu zdjęcia wydaje się być podstawa, która zsunęła się w dół tego wzgórza”.

Czy to może być starożytna baza pozaziemska? Czy jesteśmy pewni, że NASA to przeoczyła? Mars zaskakuje nas coraz bardziej każdego dnia.

https://www.ufo-spain.com/2021/03/10/fotografian-supuesta-base-extraterrestre-marte-video/

3355
Źródło artykułu
Translate »