REGENERUJĄCE HOLOGRAFICZNE ŁÓŻKA MEDYCZNE

REGENERUJĄCE HOLOGRAFICZNE ŁÓŻKA MEDYCZNE

Łóżka medyczne z technologią energii tachionowej i energii plazmy.
Istnieją trzy rodzaje łóżek medycznych (łóżka Med):


Regeneracyjne łóżka medyczne, które regenerują tkanki i części narządów, które wcześniej musiały zostać usunięte.
Łóżka medyczne mogą zregenerować całe ciało ludzkie od stóp do głów w ciągu około dwóch i pół do trzech minut.
Co ta nowoczesna technologia oznacza dla 80-letniej kobiety? Za trzy minuty może znów mieć 30 lat. Z jej życia ubyło pięćdziesiąt lat. Może znów mieć dzieci. Technologia Med Bed wydaje się być źródłem wiecznej młodości. Łóżko Med skanuje ciało i koryguje niedoskonałości. Technologia ta istnieje już od dłuższego czasu.
Technologia Med Beds nie pochodzi z planety Ziemia. To nie jest technologia stworzona przez człowieka. Jest to technologia przekazana ludzkości przez kosmitów.
Med Beds bazują na cząstkach tachionowych i energii plazmy.


Łóżka Med są zasilane przez sztuczną inteligencję (AI), która może być kontrolowana. Komputer AI działa jak MRI, kiedy siedzisz w fotelu obraca ciało wokół i wykonuje badanie MRI, podczas diagnozowania pokazuje skórę, tkankę mięśniową, wszystkie organy aż do poziomu mikronów krwi. Identyfikuje nawet Twoje DNA i przeprowadza pełną wewnętrzną analizę ciała. Kiedy to się stanie, wskaże wszystkie rodzaje chorób i wszystkie rodzaje wad genetycznych. Na przykład, możesz mieć białaczkę w stadium 4 i zostać wyleczony w około 2,5 minuty w łóżku lekarza. Brak efektów ubocznych. A jeśli jakiś organ został wycięty lub usunięty z twojego ciała, proces przepisywania Med Bed regeneruje ten organ tak, jakby nigdy nie został usunięty. Ponieważ twoje ciało pozostawia po sobie rezonans – częstotliwość wibracji.


Ciało zawsze pamięta, kiedy jakaś część ciała została usunięta lub kiedy jakiś organ nie funkcjonuje optymalnie. Sztuczna inteligencja łóżka medycznego jest połączona z częstotliwością wibracji ciała i DNA, aby zregenerować organ. Rand mówi, że od wielu lat zajmuje się badaniami nad rakiem.
Dzięki łóżkom medycznym rak zniknął Kiedy jesteś w tym łóżku medycznym, nie czujesz bólu, nie przechodzisz przez promieniowanie. Bez znieczulenia, bez zastrzyków, bez igieł. Twoja pomarszczona skóra znika. Twoje białe włosy są tego samego koloru, co wtedy, gdy miałeś dwadzieścia lat… To samo dotyczy wzroku, słuchu, smaku, węchu. Wszystko wraca do swojego idealnego, młodego stanu. ′′


Łóżka medyczne były pierwotnie używane w Teksasie i na Florydzie przez wojsko do leczenia dzieci, które zostały uratowane z tuneli. To jest nowa era dla nowej Ziemi i nowej rasy ludzkiej. To zupełne przeciwieństwo tego, co przeszliśmy. Ta technologia już tu jest.
ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA!

https://zapsurgical.com/

10696
Źródło artykułu
Translate »