[*SZOKUJĄCE NAGRANIE*] Kosmici w starożytnym Egipcie

[*SZOKUJĄCE NAGRANIE*] Kosmici w starożytnym Egipcie

Czy w odległej przeszłości, istoty pozaziemskie odwiedzały naszych przodków? Czy mogły wpływać na to, jak potoczyła się nasza historia? Czy szokujące znaleziska z czasów faraona Echnatona (1375–1358 p.n.e.) świadczą o istnieniu starożytnych astronautów?

Faraon Echnaton był rewolucjonistą. Nie dość, że całkowicie zreformował religię panującą w starożytnym Egipcie, to na dodatek pokazał siebie, wraz ze swoją rodziną, z zupełnie innej perspektywy.

Według wierzeń starożytnych Egipcjan – faraon był bogiem na Ziemi. Egipscy bogowie, jak wiemy z wielu zachowanych do dzisiaj przedstawień, wyglądali dość specyficznie. Większość z nich posiadała humanoidalne formy, podczas gdy ich głowy były głowami zwierząt. Czy to spojrzymy na Thotha z głową Ibisa czy na Horusa z głową Sokoła – nie są to zwyczajni ludzie. Co natomiast z dziwną podobizną faraona Echnatona?

Nie, to nie stopklatka z “Obcego”. Nie jest to również żaden rekwizyt na rzecz współczesnego filmu Science-Fiction. Jest to oryginalne przedstawienie faraona Echnatona wraz z jego rodziną. Czyżby były to istoty nie z tej planety?

W Neues Museum w Berlinie znajdujemy mnóstwo podobizn tego władcy, które nie przypominają człowieka. Wraz z jego rodziną – faraon Echnaton wygląda jak istota pozaziemska. Dodatkowo – rzeźby posiadają wydłużone głowy, przypominające wydłużone czaszki z Paracas. Czyżby był to dowód na to, że nie jest to pojedynczy przypadek, lecz odwiedziny kosmitów na całym świecie? A może jest to jakaś wyjątkowa wada genetyczna?

Echnaton najbardziej jest znany ze swojej reformy religijnej. Wprowadził monoteizm – wiarę w jednego Boga tarczy słonecznej Atona (chociaż niektórzy uznają to za henoteizm, w którym inni bogowie nadal istnieją, lecz znajdują się na niższej pozycji). Był to niezwykle rewolucyjny zabieg, albowiem jak wiemy – Egipt słynął z ogromnej liczby bóstw.

Zwolennicy teorii starożytnych astronautów uważają to za kult UFO

Wielu zwolenników starożytnych kosmitów uważa, że wprowadzone przez Echnatona bóstwo – Aton – było niczym innym jak latającym spodkiem. Podają oni mnóstwo argumentów i dowodów na potwierdzenie tej tezy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami, specjalnie przygotowałem materiał, w którym omawiam kwestie pozaziemskiego wyglądu Echnatona oraz specyfikę Atona. Dodatkowo – możecie na nagraniu zauważyć szokujące obrazy, pokazujące, iż naprawdę mogli być to przedstawiciele cywilizacji pozaziemskiej. Zapraszam wszystkich do oglądania!

1202
Źródło artykułu
Translate »