PRZEDSPRZEDAŻ mojej książki o tajemnej historii ludzkości “Déja vu: czy wszystko już było?” Niezwykła PROMOCJA!

PRZEDSPRZEDAŻ mojej książki o tajemnej historii ludzkości “Déja vu: czy wszystko już było?” Niezwykła PROMOCJA!

Déja vu: czy wszystko już było?” (c) Aleksander Czeszkiewicz

W końcu ukazała się moja książka o zaginionych cywilizacji – “Déja vu: czy wszystko już było?“.

Posiada ona aż 380 stron, mnóstwo ilustracji i przypisów. Aktualnie, ze względu na przedsprzedaż – możecie dostać ją za jedynie 35 złotych! (Księgarnia PWN, TankaKsiążka). 😊
TaniaKsiazka.pl czeka na Twój powrót >> 🙂
Déja vu: czy wszystko już było? – Czeszkiewicz Aleksander (Książka) – Księgarnia PWN

Zaginione cywilizacje – Atlantyda i Kumari Kandam. Czy mogły istnieć naprawdę? (c) Aleksander Czeszkiewicz

Déja vu: czy wszystko już było? to niezwykła kompilacja wiedzy o zaginionych cywilizacjach i najodleglejszej przeszłości ludzkości. Okazuje się, że cała nasza historia mogła potoczyć się zupełnie inaczej, niż uważa to główny nurt. Opowiada ona o niezwykłych megalitach i artefaktach całego świata – które swoim zaawansowaniem – wykraczają poza możliwości naszych “prymitywnych”, starożytnych przodków.

Jak się okazuje – na całym świecie zachowały się wzmianki o legendarnej “Złotej Erze”, podczas której ludzkość była na znacznie wyższym poziomie zaawansowania, niż nasi starożytni przodkowie. Czy może to być prawda? Czy w przeszłości ludzkość zdążyła wznieść się na wyżyny cywilizacji, po czym upadła na skutek pradawnego kataklizmu?

Legendarny kontynent Mu/Lemurii. (c) Aleksander Czeszkiewicz

Kwestia katastrof poruszana jest na początku książki. Wszystko zaczyna się od tego, jak szybko rozłożyła by się nasza własna cywilizacja. Jak się okazuje – prawie wszelkie jej ślady mogłyby zniknąć w przeciągu zaledwie kilku tysięcy lat. Czy podobny los dotknął poprzednią cywilizację?

Precyzyjnie przycięte i ułożone bloki z Cuzco, w Peru. Czy są one pozostałością po poprzednich cywilizacjach?

Dodatkowo – przedstawiam całą masę informacji i dowodów, świadczących o niezwykłej wiedzy naszych starożytnych przodków, która dorównywała naszej współczesnej. Mapy Antarktydy bez pokrywy lodowej, prehistoryczne pomiary Ziemi, siatka megalityczna naszej planety, energia piramid, elektryczność, maszyny latające…

O tym wszystkim dowiesz się w “Déja vu: czy wszystko już było?”!

Mapa Oronce’a FInaeusa. Czy przedstawia Antarktydę pod pokrywą lodową? (c) Aleksander Czeszkiewicz

Jeśli jesteście zainteresowani – nie zapomnijcie wejść w powyższe linki, gdzie znajdziecie promocyjną cenę “Déja vu: czy wszystko już było?”.

Kim jestem?

Jestem niezależnym badaczem, od lat zainteresowanym kwestią zaginionych cywilizacji i pradawnej, zapomnianej historii ludzkości. Poza pisaniem książek, prowadzę też kanały na YouTubie – jeden w języku polskim oraz drugi w angielskim, gdzie regularnie wstawiam materiały dotyczące przeróżnych, niezwykle tajemniczych i kontrowersyjnych tematów. Znajdziesz mnie również na grupie na Facebooku “Wszechświat Tajemnic Aleksandra Czeszkiewicza”. Wszystkie linki znajdziesz poniżej:

Mój kanał na YouTubie – Aleksander Czeszkiewicz Polska:
https://www.youtube.com/c/AleksanderCzeszkiewiczPolska
Aleksander Czeszkiewicz Global (po angielsku):
https://www.youtube.com/channel/UC2Gb8BCrlefizpE7JBhtMpQ
Grupa na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/czeszkiewicz

Pozdrawiam.

Aleksander Czeszkiewicz

434
Źródło artykułu
Translate »